Tuesday, December 6, 2022
Home Tags Sipermarrje

Tag: sipermarrje

Basha firmos me disa biznesmenë: 0.5% taksa dhe më pak inspektime

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka firmosur marrëveshjen me shoqatën kombëtare të biznesit të vogël dhe të mesëm. Në fjalën e tij, Basha...

Balla takim me bizneset e vogla në Elbasan: Është çliruar plotësisht...

Elbasan Nisma fiskale që hyn në fuqi më 1 Janar 2021 për zerimin e tatim fitimit për bizneset deri në 14 milion lekë, dhe e...

Basha në Pogradec për inspektim: Ju lutem, merrni masa maksimale, qartësisht...

Kryedemokrati Lulzim Basha ka qenë sot në Pogradec, nga ku ka shkuar për të inspektuar nga afër një biznes të vogël, duke i pyetur...
SiteLock