Sunday, December 4, 2022
Home Tags Sindroma havana

Tag: sindroma havana

Sindroma e Havanës / CIA paralajmëron Rusinë për pasojat dhe misterin...

CIA ka paralajmëruar Rusinë për ‘Sindromën Havana’. Mediat e huaja raportojnë se më shumë se 200 diplomatë  janë prekur nga sëmundja misterioze. Drejtori I CIA-së William...
SiteLock