Monday, November 28, 2022
Home Tags Sindikate

Tag: sindikate

Bllokimi i Rinasit/ Kreu i Federatës së Transportit e Telekomunikacionit se...

Pas braktisjes së punës nga kontrollorët e AlbCONTROL, ka reaguar ashpër edhe Kryetari i Federatës së Transportit e Telekomunikacionit pranë KSSH, Tonin Gjinaj. Me anë...

Andi Lila i kthen zyrat e Sindikatës së futbollistëve në seli...

Ish futbollisti kavajas Andi Lila, prej kohësh është përfshirë në fushatën elektorale të PD-së, ku është dhe një ndër kandidatët për deputet të kësaj...

Sindikatat falsifikojnë firmat e të punësuarve

Nga Xhevahir Gradica Sindikatat falsifikojnë firmat sa herë u duhen lista për të shtuar, ndryshuar e pakësuar numrin e antarësisë. Veprimi i kundërligjshëm ka ndodhur...

Dita e 18-të e grevës/ Naftëtarët të zhgënjyer: Takimi me përfaqësuesit...

Sot u shënua dita e 18 e grevës së urisë së naftëtarëve të Ballshit. Ndërkohë nga takimi i djeshëm mes tyre dhe përfaqësues të...

Maqedonia e Veriut/ Sindikata e Policisë kërkon që politika të largojë...

Në Maqedoninë e Veriut kanë pasuar një varg reagimesh pas ndryshimeve të vendimeve të punës së qindra pjesëtarëve të sigurisë nga ana e ministrit...
SiteLock