Thursday, December 8, 2022
Home Tags Sindi

Tag: sindi

‘Të më heqin bateritë’, plas keq në ‘Përputhen’, Arjani i kthehet...

Sindi ka folur pa rezerva ndaj konkurrentëve dhe opinionistit të Për’puthen duke i kthyer përgjigje për çdo deklaratë që është bërë ndaj saj. Pas Mevlanit,...

Pasaporta magnet zemrash, Sindi trazon “ujërat” me storyn e saj në...

  Në “Për’puthen” pati një takim 4 minutësh, mes Rinianit dhe Sindit, pasi kjo e fundit kishte shprehur dëshirën për të pasur një takim me djalin...

Je si vaji i Borshit”, reagon për herë të parë Juli...

  Ka thuajse dy ditë që në rrjet po diskutohet sherri i së hënës, i cili përfshiu Sindin dhe Julin e “Për’Puthen”. Kujtojmë që Sindi...

“Trurin kur shkon në emision, e ke tëndin apo e merr...

  Konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi, ka vendosur së fundmi që të bëjë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, të cilët kanë qenë shumë kuriozë të...

Atdheu thumbon Sindin: Kishe skena puçi puçi me Muratin

Në edicionin e mbrëmshëm të dy protagonistët kishin një përballje. Atdheu dhe Sindi sqaruan disa nga skenat e tyre në emisionet e xhiruara gjatë javës...

Melisa i përmendi virgjërinë, konkurrentja nuk lë gjë pa i thënë:...

Pas takimit të sotëm në ‘Përputhen’, Melisa e pyeti Mevlanin "Kur ti je shprehur se nga 100%, seksi është 200% i rëndësishëm për ty,...
SiteLock