Monday, November 28, 2022
Home Tags Sindi perputhen

Tag: sindi perputhen

Konkurrentja e ‘Përputhen’ në zi, jep lajmin e trishtë për humbjen...

Konkurrentja e “Përputhen”, Sindi këtë mëngjes ka ndarë një lajm të hidhur me ndjekësit e saj. Ajo ka humbur gjyshin dhe lajmin e ka bërë...
SiteLock