Sunday, December 4, 2022
Home Tags Sindi perputhem

Tag: sindi perputhem

Sherr në Për’puthen/ Sindi çohet dhe kërkon të godasë Mevlanin, në...

“Je si vaji i Borshit, ekstra i virgjër”, ky koment i Julit një nga djemtë e rinj në përputhen nxehu Sindin, e cila kërkoi...
SiteLock