Thursday, December 8, 2022
Home Tags Sinan hoxha

Tag: sinan hoxha

Ishte xheloz për Sinan Hoxhën, rrëfimi i bashkëshortes së dhunuar: Mora...

Liljana Bakalli tregon se Sinan Hoxha ishte thjesht preteks sepse bashkëshorti është shumë xheloz dhe e dhunon vazhdimisht. Konflikti ka ndodhur në 1 janar, kur...
SiteLock