Home Tags Simboli

Tag: simboli

Përse do të (dhe duhet) të votojnë shqiptarët

Nga Ilir Yzeiri Është e tepërt të numërosh qysh në fillim të një shkrimi gjithë defektet që ka demokracia shqiptare, sepse kritika e një procesi,...

Karafili është simbol i Ditës së Gruas: Çdo ngjyrë e ka...

Karafili është lule e personave të lindur në janar, ndërsa emri formal i kësaj luleje është dianthus, gjë që në greqishte do të thotë...

I vodhi simbolet e Aleancës, Spahiu paralajmëron Metën: Së shpejti do...

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu pak ditë më parë akuzoi Presidentin Meta se i ka vjedhur simbolet e Aleancës Kuq e...

Ndërron jetë simboli i “Marlboros”

Robert Norris, i njohur si “Burri Marlboro” ka ndërruar jetë. Robert Norris, i njohur si “Burri Marlboro” pasi imazhi i tij është përdorur për reklamat...
SiteLock