Friday, December 2, 2022
Home Tags Shtepia e lirise

Tag: shtepia e lirise

Sondazhi i Big Brother apo sondazhi politik i 6 Marsit?

Na ndajnë vetëm disa orë nga kurorëzimi i fituesit të Big Brother Vip Albania dhe diskutimet midis shqiptarëve janë shumë të forta. Mbi 130...

Muka: Bashkia e Durrësit duhet të jetë në krah të punonjësve...

Nëpërmjet një postimi në Facebook kandidati për Bashkinë Durrës Z.Ardian Muka, i shoqëruar dhe nga ish-kryeministri i Shqipërisë Z.Sali Berisha vijojnë me takimet e...

Hapni Linkun dhe votoni! Sondazhi i Gazetës Bulevard për zgjedhjet vendore...

Sondazh i Gazetes Bulevard për zgjedhjet vendore ne qytetin e Durresit. Votoni me poshte !
SiteLock