Home Tags Shperthim

Tag: shperthim

Shpërthim në një karburant në Shkozet, plagosen 2 persona

Rreth orës 11:00, në lagjen nr.14 Durrës, në një pikë shitjeje, si pasojë e rrjedhjes së gazit ka shpërthyer një bombël gazi. Për pasojë janë...

Shpërthim i fuqishëm në Serbi, dy të vdekur dhe 16 të...

Një shpërthim i fuqishëm në një fabrikë të prodhimit të raketave ka lënë të paktën dy të vdekur në Serbi dhe 16 të plagosur. Shpërthimi...

Shpërthimi në Velipojë/ U raportua se ndërroi jetë pas plagëve të...

Alketa Gjoka dhe djali i saj 12 vjeç janë në gjendje të stabilizuar. Lajmin e bën me dije nipi i familjes Gjoka, i cili...

Shpërthimi i bombolës së gazit në hotelin në Velipojë, thellohet tragjedia...

Thellohet tragjedia e familjes Gjoka në Velipojë, pas 2 vajzave ndërron jetë edhe nëna, si pasojë e shpërthimit të bombolave të gazit në hotelin e tyre...

Durrës/ Shpërthen bombula e gazit në banasë, polica jep detajet për...

Policia e Durrësit ka njoftuar se ka shpërthyer një bombul gazi në Rrashbull, ku për pasojë janë shkaktuar vetëm dëme materiale. Më datë 08.07.2021, në...

VIDEO/ Zjarr dhe tym i zi, Dubai tronditet nga një shpërthim...

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur gjatë natës së kaluar në Dubai. Sipas raportimeve paraprake nga mediat ndërkombëtare, ngjarja ka ndodhur në portin Jebel...

E rëndë në Durrës/ Shpërthen goma e një kamioni në gomisteri,...

Një 20-vjeçar me iniciale R.T. punonjës në një gomisteri në Durrës ka ndërruar jetë në një aksident në punë. Policia njofton se ai ka qenë...

Shpërthim me tritol në një mobileri në Milot, Policia zbardh detajet

Një shpërthim me lëndë plasëse ka ndodhur gjatë orëve të mesnatës në aksin Lezhë-Milot. Shpërthimi ka ndodhur në një mobileri në pronësi të shtetasit Dëfrim...

Shpërthim tritoli në Durrës, policia arreston autorin e dyshuar

Një sasi eksplozivi ka shpërthyer në objekt në qytetin e Durrësit ditën e sotme. Tritoli ishte vendosur në një godinë 3-katëshe në lagjen Nr.14...

Serbi, një sëri shpërthimesh në një fabrikë me municione

Një seri shpërthimesh kanë tronditur një fabrikë ushtarake me municione në Serbinë qendrore, duke detyruar evakuimin e banorëve në zonë. Shpërthimet ndodhën të premten në...
SiteLock