Friday, September 30, 2022
Home Tags Sherbim diplomatik

Tag: sherbim diplomatik

Sfida dhe prioritetet, flet për DW ambasadori i Kosovës në Gjermani,...

Në krye të shërbimit diplomatik të Kosovës në Berlin ka ardhur Faruk Ajeti. Të hënën ai i dorëzoi letrat kredenciale presidentit Frank Walter Steinmeier....
SiteLock