Home Tags Sekuestrime

Tag: sekuestrime

Vlorë/ Arrestohet 52-vjeçari që e kishte fshehur skafin në një magazinë,...

Një skaf 11 metra i gjatë, pa motorë, është gjetur në Vlorë në një magazinë në Pyllin e Sodës. Policia ka arrestuar pronarin e skafit...

Lojëra fati dhe lotari të paligjshme online – Policia ndalon 2...

Policia e Shtetit njofton se në vijim të punës për evidentimin dhe ndëshkimin e paligjshmërisë, shërbimet e Komisariatit të Policisë Kuçovë në bashkëpunim me...

Durrës/ Policia parandalon një ngjarje të mundshme kriminale

Lëvizte me armë zjarri kallashnikov në qytet, lokalizohet dhe prangoset nga policia 44-vjeçari me precedent kriminal në fushën e narkotikëve dhe krimeve ndaj personit. Sekuestrohen...
SiteLock