Home Tags Seks

Tag: seks

“Djem dhe vajza dy metrosha s’bëjnë dot se*s nga vaksina”, paralajmërimi...

Konspiracionisti Alfred Cako vazhdon të jetë skeptik për vaksinën, mbrojtjen me maska e madje dhe vetë virusin Covid. Cako shprehet se vaksina do të zhdukë...

Seks brenda ambulancës! Kapen ‘mat’ dy kolegët, punonjësja: Isha e mërzitur...

Një punonjëse e ambulancës në Angli u pushua nga puna pasi u kap duke bërë seks me një koleg në pjesën e pasme të...

2 punonjëset e seksit marrin lajmin e keq

Dy punonjëse të seksit në Greqi, janë gjobitur me 2 mijë euro, pasi kanë thyer rregullat e pandemisë së Covid-19. Bëhet me dije se dy...

Kur të lexoni këtë artikull do kuptoni që ndoshta s’e njihnit...

Sa mirë e njihni vaginën tuaj, apo të partneres, apo të personit që do bëni seks së afërmi? Ndoshta jo dhe aq sa mendoni. 1....

A keni bërë zeks 12 muajt e fundit? Juli i “Përputhen”...

Juli i "Përputhen" ka një kanal në Youtube ku shpeshherë publikon video si nga jeta e tij, edhe nga eksperienca në emision. Çdo ditë...

7 fantazitë seksuale më të përhapura

Fantazitë janë krejt normale. Le të fillojmë duke thënë se të gjithë kanë fantazi seksuale. Po, e gjithë raca njerëzore ka një mendje që...

“Nuk bëhet seks”, striptistja shqiptare: Kemi ngelë pa punë, s’jemi mësuar...

Për emisionin “Shqipëria Live” ka dhënë intervistë një vajzë e cila prej më shumë se një viti është e papunë për shkak se lokali...

“Seksi në kohë pandemie është shërim”/ Pipero: Ndiheni më mirë nga...

Mjeku i njohur Pëllumb Pipero ka deklaruar se marrëdhëniet seksuale gjatë pandemisë janë shërim. Kjo u tha ditën e djeshme, teksa Pipero ishte i...

Si t’i zgjidhni 5 nga problemet më të shpeshta të jetës...

Problemi 1: Ai nuk përqëndrohet në orgazmën tuaj Nëse ju dhe i dashuri juaj keni një marrëdhënie fantastike kur jeni të veshur, atëherë do të...

Çfarë lloj burrash paguajnë për seks?

Quhet profesioni më i vjetër në botë dhe për një arsye të fortë. Sipas sociologes britanike Catherine Hakim, prostitucioni lulëzon në çdo shoqëri të...
SiteLock