Friday, September 30, 2022
Home Tags Sanatoriumi

Tag: sanatoriumi

‘Kjo që ne shohim është vetëm maja e ajsbergut’, Bardh Spahia:...

Ish-deputeti i PD-së, Bardh Spahia thotë se se gjendja e sisitemit tonë shëndetësor është në kolaps dhe shifrat që bëhen publike nga ana e...

Hapet spitali COVID-2, ndërhyrje e parë kirurgjikale tek e prekura me...

Nga sot, spitali “Shefqet Ndroqi” është spitali i dytë COVID 19 në vend. Spitali i Sanatoriumit ka pritur pacientin e parë, një ndërhyrje kirurgjikale...
SiteLock