Home Tags San remo

Tag: san remo

Festivali i Sanremos/ Surprizon sërish Ermal Meta, kënga e tij renditet...

“Un milione di cose da dirti” është kënga me të cilën Ermal Meta u ngjit në skenën e Festivalit të Sanremo 2021 dhe që...
SiteLock