Saturday, December 3, 2022
Home Tags Ruci

Tag: ruci

Ylli Rakipi: Gramoz Ruçi e Lefter Koka ikën se do shpalleshin...

Pyetjes nëse Gramoz Ruçi dhe Lefter Koka u tërhoqën për të shmangur një shpallje të mundshme “non grata nga SHBA”, gazetari Ylli Rakipi i...

Ruçi pret një delegacion nga Emiratet e Bashkuara Arabe: Marrëdhëniet politike...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, ka pritur në takim një delegacion nga Emiratet e Bashkuara Arabe ku është diskutuar mbi marrëdhëniet mes dy vendeve....

30-vjetori i marrëdhënieve diplomatike, kryeparlamentari i Izraelit letër Ruçit: Mundësi për...

Kryeparlamentari i sapozgjedhur i Izraelit, Mickey Levy i ka shkruar një letër kryetarit të Kuvendit Gramoz Ruçit në kuadër të 30-vjetorit të vendosjes së...

Ruçi bën bilancin e 4 viteve: Përmbyllëm reformën në drejtësi, miratuam...

Në seancën e sotme plenare, kryetari i Kuvendit Gramoz Ruçi ka bërë një bilanc të këtyre 4 viteve. Ruçi tha se kjo ka qenë...

Samiti i kryeparlamentarëve të ballkanit Perëndimor në Bruksel, i pransihëm edhe...

Ditën e sotme, kreu i Kuvendit, Gramoz Ruçi do të marrë pjesë në Samitin e Dytë të Kryetarëve të Parlamenteve të vendeve të Ballkanit...

Të ngjashmit e ndryshëm/ Gramoz Ruçi tropojan, Sali Berisha tepelens…

Nga Bledi Mane Dy nga trevat më unike të Shqipërisë pavarësisht se janë në ekstremet gjeografike, kanë aq shumë të përbashkëta sa nuk i ndan...

Ruçi video-konference me homologun portugez: Mbështeteshim pranimin e Shqipërisë në familjen...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, zhvilloi sot një video-konference me Kryetarin e Asamblesë së Republikës të Portugalisë, Eduardo Ferro Rodrigues, në përfundim të Presidencës...

Kryeparlamentari kosovar Konjufca sot në Shqipëri, takohet me Ruçin, Metën dhe...

Kryetari Kuvendit të Kosovës, Glaug Konjufca, ditën e sotme do të zhvillojë një vizitë zyrtare në Shqipëri. Gjatë vizitës së tij, kryeparlamentari Konjufca do të...

Ruçi urim për Festën e Republikës: Italia, mike e çmuar dhe...

Me rastin e 75-vjetorit të shpalljes së Republikës Italiane, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, u ka dërguar letra urimi Presidentit të Dhomës së Deputetëve,...

Ruçi takon kreun e OSBE-së në Tiranë, Vincenzo Del Monaco: Partneritet...

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti në takim Shefin e Prezencës së OSBE-së në Tiranë, Vincenzo Del Monaco. Në fokus të bisedës ishte bashkëpunimi...
SiteLock