Home Tags Romeo gurakuqi

Tag: romeo gurakuqi

Pas deklaratës së Bujar Nishanit, vjen reagimi i Romeo Gurakuqit dhe...

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Romeo Gurakuqi ka reaguar pas akuzave të forta të ish-presidentit Bujar Nishani. I ndodhur në udhëtim, Gurakuqi ka shkruar një...

U skualifikua nga gara, ish-deputeti i PD akuza Komisionit: Unë njoh...

Ish-deputeti i PD Romeo Gurakuqi, i sukalifikuar nga gara për deputet nga Kimisioni i Vlerësimit të kandidatëve, ka hedhur akuza të forta ndaj këtij...
SiteLock