Home Tags Romain Molina

Tag: Romain Molina

Gazetari zbulon të fshehtat e Ligue 1, abuzime seksuale dhe drogë

Ka nga të gjitha, nga abuzimet seksuale të 400 futbollistëve të rinj tek një rrjet droge ku përfshihet edhe një lojtar i kombëtares franceze....
SiteLock