Home Tags Role

Tag: role

“Katrori i Pushtetit”, me trajtimin e problemeve të shoqërisë sonë dhe...

“Katrori i Pushtetit” është seriali më i ri shqiptar, me trajtimin e problemeve të shoqërisë sonë. Në role me një kast aktorësh të talentuar...

TKOB: “Komisari”, fryt i bashkëpunimit Nikolla Zoraqi, Dritëro Agolli dhe Piro...

Opera “Komisari” është një tjetër prodhim i Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit. Nga materialet e arkivit, TKOB sjell këtë herë në vëmendje këtë...

Një tjetër humbje e madhe, ndahet nga jeta aktori i njohur...

Një lajm i hidhur ka ardhur mëngjesin e sotëm për artin shqiptar. Është ndarë nga jeta sot aktori i njohur i Teatrit Kombëtar, Xhemil...

“El Profesor” që fitoj zemrat e të gjithëve, së shpejti me...

Fitoj simpatinë e të gjithëve me rolin e “El professor” në serin e famshme “Money Heist”, por tashmë Alvaro Morte ka fituar një rol...
SiteLock