Home Tags Roja bregdetare

Tag: roja bregdetare

Roja bregdetare SHBA kap narko-nëndetsen me 2.3 ton kokainë me vlerë...

Roja bregdetare e SHBA njoftoi sot se disa ditë më parë ka ndaluar një narko nëndetëse me një ngarkesë kokaine prej $69milionë. Ata thanë se...

Bari, ekuipazh i papërgatitur dhe masa të dobëta sigurie: Roja bregdetare...

• U zbuluan mangësi, veçanërisht lidhur me masat kundër zjarrit E përditshmja italiane bareze “La Gazzetta del Mezzogiorno” njofton se më 12 nëntor 2019, Roja...
SiteLock