Home Tags Robert ndrenika

Tag: robert ndrenika

Arben Derhemi në krah të Robert Ndrenikës: Është gati, rifillon ‘Njerëz...

Në serialin “Njerëz dhe fate” ata ishin bab e bir! Arben Derhemi, përmes një fotografie me në krah aktorin Robert Ndrenika jep lajmin se...

Sot, kur edhe ti, Bert, mbush 80!

Nga Pëllumb Kulla TI, Robert Ndrenika, duhet ta ndjesh që kjo është një ditë e lumtur për njerëzit e tu të afërt, por edhe më...

Ia falin kujtdo, por Tinkës dhe Ndrenikës, jo!

Nga Alfred Peza Një nga tiparet themelore të kësaj fushate elektorale nga ana e propograndës së opozitës, është denigrimi dhe linçimi i çdokujt që është...

Balta me të cilën duan të bëjnë pis Robert Ndrenikën dhe...

Kolosi i skenës shqiptare Robert Ndrenika, është vënë nën një sulm të shëmtuar nga mediat e PD dhe LSI, pse u shfaq në spotin...

Robert Ndrenika reagon pas letrës emocionuese të Viktor Zhustit, aktori tregon...

Aktori i mirënjohur, Viktor Zhusti bëri pak ditë më parë një urim të ndjerë për kolegun e tij, Robert Ndrenikën. Përmes një postimi në rrjete...

Robert Ndrenika i jep mesazhin e fortë Altin Bashës: Mos i...

Aktori i madh, Robert Ndrenika, këshillon regjisorin Altin Basha, i cili pak ditë më parë mori postin e rëndësishëm si drejtor i Teatrit Eksperimental,...
SiteLock