Home Tags Robert jashari

Tag: robert jashari

Ndahet nga jeta ish-futbollisti i Kombëtares dhe i Partizanit, Duka mesazh...

Ditën e sotme është ndarë nga jeta ish-futbollisti i Kombëtares shqiptare dhe i Partizanit të viteve 1950-1960, Robert Jashari. Për këtë lajm ka reaguar dhe...
SiteLock