Home Tags Robert berisha

Tag: robert berisha

“Kanë këngë për varrime”, Robert Berisha teksa flet për festivalin e...

Këngëtari Robert Berisha është shprehur në emisionin “Aperi Fest”, se priste më shumë nga Elvana Gjata dhe Arilena Ara në lidhje me këngët që...
SiteLock