Home Tags Rki

Tag: rki

Gjermania rendit Greqinë dhe Hollandën si zona me rrezik koronavirusi

Gjermania e ka shpallur të gjithë Greqinë një zonë me rrezik koronavirusi, tha të premten Instituti Robert Koch (RKI), që do të thotë se...
SiteLock