Home Tags Riza aliu

Tag: riza aliu

Hyri në mes të lokalit me vajzën përdore dhe i nguli...

Një ngjarje e rëndë ndodhi 3 ditë më parë në Kavajë, ku fqinji Riza Aliu qëlloi më thikë në lokal Besnik Çelmetën , i...
SiteLock