Home Tags Rivaldo

Tag: rivaldo

Rivaldo tregon mundësitë se si Messi mund të bindet për të...

Gjashtë herë fituesi i Topit të Artë tentoi të largohej nga Barcelona në fund të sezonit të kaluar, i cili ishte i dështuar për...

Legjenda kritikon Barcën për largimin e Suarez

Rivaldo ka kritikuar Barcelonën që ka lejuar largimin e Luis Suarez, i cili iu bashkua Atletico Madrid. Sulmuesi uruguaian pas gjashtë sezonesh të kaluara në...

Rivaldo: Barca duhet të nënshkruajnë me Neymar-in

Rivaldo preferon Neymar para Luataro Martinez. Ikona braziliane e futbollit, Rivaldo, ka dhënë përsëri komentet e tij lidhur me atë se si mund dhe duhet...
SiteLock