Friday, March 24, 2023
Home Tags Rita ora

Tag: rita ora

Rita Ora, kritika për stilin e veshjes

Rita Ora përballet me kritika për stilin e saj të veshjesh, për mënyrën se si vendosi që të kombinohej për të marrë pjesë në...

Rita befason përsëri me stilin e saj

Këngëtarja shqiptare Rita Ora është njëra nga femrat që nuk ka frikë të eksperimentojë me veshjet e saja. Së fundi ajo është paraqitur me një...

Mediet angleze kritikojnë Ritën për stilin e veshjes

Ajo shumë shpesh e ka humbur shijen për modën dhe kjo ka bërë që shumë herë të bëjë zgjedhje të gabuara, shkruan sot Daily...

Rita Ora merr dhurata nga Berisha: Mburruni që jemi shqiptarë

Ylli botëror i muzikës pop, Rita Ora, mori dy dhurata të dërguara nga kryeministri Sali Berisha në ambasadën e Republikës së Shqipërisë në Londër. “Kurrë...

Rita Ora: Promovimi i Kosovës, fokusi im për 2013-n

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora, duke folur për mediat e huaja, ka thënë se fokusi i saj për këtë vit, do të jetë...

Rita Ora në shoqërinë e Snoop Dogg

Rita Ora së fundi ka fluturuar në Tajlandë për të performuar, rrugë e cila i ka sjellë një shoqëri të re. Gjatë këtij udhëtimi, përveç...

Rita Ora zë vend sot në faqet e gazetës “The New...

Këngëtarja britanike me origjinë shqiptare, Rita Ora ka zënë vend sot në faqet e gazetës “The New York Times”. Në suplementin e së enjtes “Style”...
SiteLock