Thursday, March 23, 2023
Home Tags Rita ora

Tag: rita ora

Pas DiCaprios, edhe Rita Ora në mbrojtje të Lumit Vjosa në...

Një postim i Leonardo DiCaprio-s bëri xhiron e rrjetit, sepse aktori publikoi në llogarinë e tij në Instagram një foto nga lumi Vjosa, ku...

Këngëtarja e njohur shqiptare tregon jetën e saj të vështirë: Mami...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora në një intervistë të fundit për gazetën britanike "Standard", ka folur për jetën e saj dhe vështirësitë...

Dalin shifrat, ja sa të pasura janë Rita Ora dhe Dua...

Dy këngëtaret me origjinë shqiptare Dua Lipa dhe Rita Ora janë futur në listën e më të pasurve në Britani. Lista e personazheve të...

Publikohet ‘traileri’ i filmit “Twist ”, ku këngëtarja shqiptare Rita Ora...

Është publikuar traileri i adaptimit të veprës së famshme të Charles Dickens, “Twist ”, nga Sky Cina, pjesë e të cilit është edhe këngëtarja...

Nëna 56-vjeçare e Rita Orës çmend fansat me fizikun e saj

  Prej disa javësh ajo është në vijën e parë të NHS-së për të punuar në shëndetit psikiatrik mes krizës së pandemisë së koronavirusit. Është...

FOTO/Rita Ora shkëlqen në veshje seksi ndërsa shijon pushimet në St....

Këngëtarja me origjinë nga Kosova është shfaqur në kostume të bardha ndërsa ajo vazhdon të thithë diellin gjatë pushimeve festive familjare në St. Barts. Kohët...

Rita Ora nesër sjell projektin e ri, bashkëpunon me reperin e...

Rita Ora është gati për projektin e ri i cili do të vije në bashkëpunim. Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka dhënë detajet të reja...

Rita Ora bllokon trafikun

Rita Ora ka bllokuar trafikun në Times Square për të pozuar sikurse ‘gruaja’ e saj, Cara Delevingne. Këngëtarja Rita Ora, dukej në mënyrë të...

Rita e nxehtë për GQ

Pra shumë 'Hot Right Now' (shumë e nxehtë tani). Rita Ora është paraqitur toples, derisa e ka pranuar publikisht se është e dashuruar në...

Kjo është Rita e portokalltë!

Rita Ora e ka dëshmuar se ajo në vishet në mënyrë diskrete, sidomos në aeroporte. Këngëtarja 22 vjeçare, ka marrë rrugën për një koncert në...
SiteLock