Home Tags Rita gjati

Tag: rita gjati

Ngec në rrjetën e vettingut/ Shpërtheu në lot dhe braktisi në...

Shkarkohet nga detyra prokurorja e Kukësit, Rita Gjati. Vendimi është marrë ditën e sotme nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit. Rita Gjati ishte prokurore...
SiteLock