Home Tags Ristrukturimi i pd

Tag: ristrukturimi i pd

Basha propozon 11 ndryshime në statutin e PD-së/ Zgjeron kryesinë dhe...

Kryetari i Partisë Demokratike Lulaim Basha ka propozuar disa ndryshime që mund të bëhen në statusin e partisë. Abcnews.al ka zbardhur 11 propozimet e kryedemokratit...
SiteLock