Home Tags Rindertimet

Tag: rindertimet

Veliaj: Nga Brukseli në SHBA solidaritet me Tiranën, rindërtojmë shkollat dhe...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe homologu i tij, kryebashkiaku i Brukselit, Philippe Close e kaluan ditën e sotme në Pezë, ku...

Rindërtimi pas tërmetit, Rama jep lajmin e mirë nga Thumana: Shtëpitë...

17 ditë pas tërmetit tragjik, kryeministri Edi Rama është rikthyer në Thumanë. Me zhurmën e fadromave dhe mjeteve të rënda që janë duke punuar,...

“20 mln për çdo shtëpi të ndërtuar në fshat pas tërmetit”,...

Pasi kryeministri Edi Rama deklaroi dje se të gjithë banorëve të zonave rurale, të prekura nga tërmeti, shteti do u jepte nga 20 milionë...
SiteLock