Home Tags Rigels rajku

Tag: rigels rajku

Stresi bën gjestin e papritur, mbështet publikisht Noizyn

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, ose Stresi së fundmi ka mbështetur reperin Rigels Rajkun të njohur si Noizy. Reperat kanë qenë rivalë për një...

Durrës/ Procedohen penalisht dy persona për prishje të qetësisë publike, njëri...

Plazh, Durrës, u proceduan penalisht për veprën penale "Prishja e qetësisë publike"si dhe u ndëshkuan masë administrative shtetasit Indrit Deti dhe Rigels Rajku Vijojnë kontrollet...
SiteLock