Home Tags Ridvan bode

Tag: ridvan bode

Bëhet i gjallë Ridvan Bode: Qeveria të rrisë pagat dhe pensionet,...

Ish-ministri i Financave Ridvan Bode deklaroi se qeveria shqiptare duhet të kishte një tjetër sjellje ndaj rritjes së çmimeve. I ftuar në “log.” në Abc...

PS drejt mandatit të tretë dhe trazirat si rrugë për ta...

Nga Dritan Hila Vrasja ende në rrethana të paqarta e 25-vjeçarit Klodian Rasha po tentohet të shfrytëzohet nga politika si një rast për përmbysjen e...
SiteLock