Home Tags Rezultat

Tag: rezultat

PS mbledh online Asamblenë! Analizë e rezultatit të zgjedhjeve të 25...

Ditën e sotme rreth orës 17:30 do të mbahet Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste. Në rendin e ditës parashikohen 6 pika kryesore ku mes...

Fitorja e Ramës, Fatos Lubonja: Zgjedhjet duhet që të përsëriten, nuk...

Fatos Lubonja i ftuar në rubrikën“Opinion”, në “News 24”, komentoi pretendimet e opozitës për zgjedhjet e 25 prillit. Analisti tha se zgjedhjet duhet të përsëritet, nëse...

Zgjedhjet u mbyllën: Ato i fitoi Partia Socialiste

Nga Spartak Ngjela Por, humbësit, të gjithë janë të prerë në fytyrë dhe te shthurur nga sistemi logjik individual, flasin vetëm fjalë që shtyhen të...

Mori më shumë vota se Berisha, moderatorja Ori Nebiaj: E lumtur...

Moderatorja dhe njëkohësisht kandidatja e PD-së në Tiranë, e 18-ta në listë Ori Nebiaj komentoi për “Top Channel” rezultatin e deritanishëm që ka PD. Ajo...

Përfundon numërimi në Has! PD fiton, raportohet një numër i lartë...

Ka përfunduar procesi i numërimit në qytetin e Hasit. Partia Demokratike është fituese në këtë bashki, pjesë e qarkut Kukës. Rezultati final në Has...

Humbja e thellë deri më tani në Berat, Lefter Maliqi: Diçka...

Kandidati i LSI në Berat Lefter Maliqi kundërshton rezultatin e deritanishëm në Berat, por edhe në gjithë vendin. Ai shkruan në një status në “Facebook”...

Taulant Balla: Në Elbasan kemi arritur rezultatin më të mirë të...

Taulant Balla, sekretar i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, deklaroi se kjo parti ka arritur rezultatin më të lartë në 30 vitet e fundit në...

Balla pas votimit: Humbësi të pranojë rezultatin, të gjithë bashkë të...

Taulant Balla pas votimit, i ka bërë thirrje qytetarëve që të dalin masivisht të votojnë. Në një komunikim për mediat nga Elbasani, Balla tha u...

Goga Basket dhuron spektakël, emocione dhe fitore në fund

Në një ndeshje që ka dhuruar gjithçka, Goga Basket ka mundur Vllazninë duke marrë kreun. Një ndeshje që mbeti e rivalizuar deri ne fund ku...

Misioni i vëzhgimit të OSBE mesazh të fuqishëm gjatë konferencës: Nuk...

Ditën e sotme po mbahet një konferencë për mediat nga misioni i Vëzhgimit të OSBE/ODIHR lidhur me zgjedhjet 25 prillit. Përfaqësuesja, Urszula Gacek ka...
SiteLock