Home Tags Rezarta shkurta

Tag: rezarta shkurta

Donaldi shprehu haptas pëlqimin për Beatrixin, Rezarta Shkurta: Jam adhuruese...

Këngëtarja Rezarta Shkurta nuk e ka fshehur zhgënjimin ndaj Donaldit pas afërsisë së tij me Beatrix. Në atë që po konsiderohet si ‘tradhti’ ndaj Borës, ajo ka...

Ermal Hoxha dhe e bija i dërgojnë letrën që nuk e...

Këngëtarja Rezarta Shkurta ndan vazhdimisht në rrjetet sociale nga jeta e saj private. Shpesh në InstaStory-n e Rezartës shohim foto apo video nga përditshmëria...

Pasi publikoi letrën dedikuar Enver Hoxhës, anëtari i PD i kthehet...

Letra e një qytetari dedikuar diktatorit Enver Hoxha, që u bë publike nha Rezarta Shkurta, ka shkaktuar shumë reagime. Së fundi, është anëtari i...

Rezarta Shkurta i hap “dosjen” Shkëlzen Berishës: I vogli Zeni, ja...

Rezarta Shkurta ka replikuar sërish me Shkëlzen Berishën. Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja e njohur i ka kujtuar djalit të ish kryeministrit Sali...

Shkëlzen Berisha replika me Rezarta Shkurtën, për vrasjen e fëmijëve në...

Shkëlzen Berisha ka reaguar pas replikave të Rezarta Shkurtës me babain e tij, Sali Berisha. “Pas të akuzuarit për trafik droge (Tahirit), pas mikut të...
SiteLock