Home Tags Rezarta koci

Tag: rezarta koci

U arrestua një ditë më parë për mashtrim! E veshur firmato,...

Me xhup të markës së famshme luksoze 'Moncler' dhe atlete po ashtu firmato, me dizajn me zemra, noterja Rezarta Koçi ka dalë sot para...

Noterja Rezarta Koçi e arrestuar për mashtrim, u mori rreth 2...

Noterja e arrestuar Rezarta Koçi ka mundur të marr përmes mashtrimit të qytetarëve shuma të konsiderueshme parash. Burime bëjnë me dije se në total...
SiteLock