Home Tags Rezart tusha

Tag: rezart tusha

VIDEO/ Paloka dhe Tusha nisin festën, mes tyre persona me precedent...

Nënkryetari i Partisë Demokratike Edi Paloka ka nisur festën në Durrës me disa mbështetës të tij. I pranishëm në takim ka qenë edhe kandidati tjetër...

KQZ verifikon tre kandidatë/ Konfirmohet Boiken Abazi! Në ‘sitë’ Pal Shkambi...

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) i ka lejuar kandidimin për deputet Boiken Abazit të VetëVendosjes. Vendimi u mor ditën e sotme, nga ku rezultoi...

“Basha fut në listën e Durrësit shitësin e heroinës”, KQZ tregon...

Ilirian Celibashi ka komentuar zhvillimet e fundit politike. Kërkesës së Ambasadës Amerikane për mos lejimin e Tom Doshit që të marrë pjesë në zgjedhje, KQZ...

Kush është kandidati i PD që kandidon në Durrës i dënuar...

  Thirrjet e vazhdueshme të ambasadores amerikane dhe diplomatëve të tjerë në vendin tonë duket se nuk janë dëgjuar, pasi partitë politike kanë përfshirë në...
SiteLock