Home Tags Rezart kthupi

Tag: rezart kthupi

Avokati i kontrollorëve: Tani gjendja është më e rënduar, sot stresi...

Kontrollorët e aeroportit të Rinasit janë rikthyer në punë, përveç 3 prej tyre që janë në gjendje arresti. Gjykata penale e Tiranës la në...

Avokati i kontrollorëve ajror flet pas seancës gjyqësore dhe zbardh çfarë...

Pas përfundimit të seancës gjyqësore në një prononcim për mediat avokati i kontrollorëve të AlbControl, Rezart Kthupi, zbardhi detaje mbi 3 të arrestuarit. Kthupi thotë...

Serbi VS Shqipëri apo Southstream vs TAP ? A është një...

Nga Rezart Kthupi / Për të gjithë ata që ndoqën live ato pak minuta që u luajtën në stadiumin Partizan të Beogradit gjëja më...
SiteLock