Home Tags Rey Manaj

Tag: Rey Manaj

VIDEO: Rey Manaj shkëlqen me Barcelonën, 3 gola në 45 minuta...

Rey Manaj, sulmuesi i kombëtares shqiptare, ka debutuar me ekipin e parë të Barcelonës dhe ka arritur të shënojë 3 herë në një pjesë...

Manaj: Te Barcelona kam rilindur. Messi? Një lider i jashtëzakonshëm

Rey Manaj ishte një nga shqiptarët që shkëlqyen më së shumti në këtë sezon. Sulmuesi i Barcelona B ishte autor i 16 golave bashkë...

Lëndohet sulmuesi i Shqipërisë

Rey Manaj është rikthyer sot tek skuadra e tij Albacete, pas dy ndeshjeve të Shqipërisë. Megjithatë, ai nuk ka arritur të dal fare në fushën...
SiteLock