Home Tags Rexhep xhekja

Tag: rexhep xhekja

Kush është 20-vjeçari Kevin Cungu që plagosi shokun dhe e la...

I riu që shfaqet në foton e mëposhtme është Kevin Cungu, autori i plagosjes së ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen ”5 Maji” në...
SiteLock