Home Tags Rexh Byberi

Tag: Rexh Byberi

“I kërkova Ramës të zgjidhte Petrit Malajn”, kryebashkiaku i Tropojës: Kishte...

Kryebashkiaku i Tropojës Rexh Byberi thotë se ata pranojnë rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit edhe pse humbën dhe nuk arritën të nxirrnin deputet...
SiteLock