Home Tags Revolte

Tag: revolte

Pse është Bregoviç i padëshirueshëm në Shqipëri?

Goran Bregoviç, një muzikant dhe ish-frontman i bendit “Bijelo Dugme”, një nga grupet më të njohura të rokut në ish-Jugosllavi, nuk e ka vendin...

Dëshmia e rrallë e organizatorit të Revoltës së Spaçit: Për të...

Janë publikuar dëshmitë e panjohura të Bedri Çokut me origjinë nga fshati Muçias i rrethit të Lushnjes, i cili që në moshën 19 vjeçare...

Fatos Lubonja i revoltuar për Maternitetin: Banditizëm! Përsëritje e një traume....

Analisti Fatos Lubonja, e konsideron një akt banditesk prishjen e godinës së Maternitetit “Mbretëresha Geraldinë” në Tiranë. Lubonja thotë se kemi të bëjmë me një...

Manjani del me reagimin e fortë: Kulmi! Bah çfarë ndjesie e...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka dalë me një deklaratë të revoltuar për reagimin që bëjmë të gjithë kur mësojmë se një i infektuar...

Vdekja e 27-vjeçarit me COVID, Berisha bën thirrje për rebelim: Vrasje...

Vdekja e një 27-vjeçari nga Kavaja sot (24 korrik) ka ngjallur polemika, të cilat në këndvështrime të ndryshme janë parë si neglizhencë mjekësore, vrasje...
SiteLock