Home Tags Revolta studentore

Tag: revolta studentore

Përvjetori i revoltës studentore, përplasje me policinë dhe mesazhe kundër Kryeministrit

Athina dhe qytetet më të mëdha greke kanë përkujtuar dje 46-vjetorin e revoltës studentore, që do i paraprinte fundit të grushtit ushtarak në vend....
SiteLock