Home Tags Retro

Tag: retro

Retro/ Letra e Konicës drejtuar gazetës “Giornale d’Italia’’ më 1920: Populli...

“Giornale di Udine” ka botuar, me 11 qershor 1920, në ballinë, letrën që Faik bej Konica i ka dërguar asokohe “Giornale d’Italia”, të cilën,...

Aktiviteti “Retro”/ Tritan Shehu akuzon kryeministrin dhe deputetët për krim ndaj...

Ish deputeti Tritan Shehu ka akuzuar qeverinë, kryeminstrin dhe deputetët, për krim ndaj qytetarëve të Gjirokastrës. Sipas Shehu aktiviteti "retro' që u zhvillua në...

Kryeminstri Rama publikon fotot: Sa bukur paska qenë dje

Kryeministri Edi Rama është befasuar nga pamjet që vijnë nga Prizreni. Ai i ka bërë jehonë një organizimi të Retro Albania dhe Oldtimer Kosova...
SiteLock