Home Tags Restorant

Tag: restorant

Bie konsumi në restorante, Shoqata: Pastrimi i parave shton hapjen pa...

Pas një 2020-e me ulje dhe ngritje, që kaluan baret dhe restorantet (këto struktura shërbimi bashkë me klubet e natës ishin të parët që...

Lulzim Basha bën deklaratën e fortë: Brenda në Kryeministri ndodhet një...

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka bërë një deklaratë të fortë ku tha se brenda në Kryeministri ndodhet një restorant luksoz, i Edi...

Po darkonte me partneren e tij! Ekzekutohet shqiptari në mes të...

Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë të premte në një restorant të Spanjës, ku ka mbetur i vrarë me armë zjarri një shtetas...

Restoranti kolumbian ofron hamburger të mbuluar me ar

Një restorant kolumbian në kryeqytetin Bogota në menunë e ushqimeve ka shtuar diçka të çuditshme për të tërhequr më shumë drekues gjatë të ashtuquajturës...

Gjithçka që nuk duhet të bësh në një restorant luksoz

Nëse je ti mikpritësi që ke ftuar disa njerëz s`mund të ulesh para tyre. Mos ha me gojë hapur dhe fol me zë të ulët. Mos...

Sulm kamikaz në një restorant, 5 të vdekur dhe 19 të...

Një sulm kamikaz ka ndodhur në një restorant të kryeqytetin somalez, Mogadishu duke vrarë 5 persona dhe plagosur 19 të tjerë. Mes viktimave janë...

Solidaritet në kohë pandemie, restorantet në Itali dhurojnë ushqimin pas orës...

Dhurimi i ushqimit të tepruar për më të pamundurit. Kjo është iniciativa solidare e një restoranti në Potenza që vendosi të bënte diçka për...

Gjithçka që s’mund ta bësh në një restorant luksoz

Nëse je ti mikpritësi që ke ftuar disa njerëz s`mund të ulesh para tyre. Mos ha me gojë hapur dhe fol me zë të ulët. Mos u...

Ja cili është destinacioni i ri ku mund ta gjejmë Rudina...

Duket se personazheve publikë të cilët krahas karrierës kanë vendosur të kenë edhe një biznes i është bashkuar edhe Rudina Dembacajn. Shumë personazhe kanë publikuar ftesën e...
SiteLock