Home Tags Respektm

Tag: respektm

Pipero apel qytetarëve: Duhet të shmangim mbylljen e madhe

Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero thotëse masa e marra sot nga Komiteti i Ekspertëve janë të drejta dhe duhen respektuar. Kjo sipas tij është për të...
SiteLock