Home Tags Reshje te dobeta

Tag: reshje te dobeta

Moti sot/Reshje të dobëta në të gjitha qarqet

E hënë, 9 dhjetor 2019. Parashikimi sipas IGJEUM, Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit RESHJET Sot (e hënë, dt. 09) priten reshje të dobëta në...
SiteLock