Home Tags Republika

Tag: republika

Manjani zbulon 2 vendimet emergjente që duhen marrë: Ngrehina e kalbur...

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, përmes një postimi në rrjetet sociale shkruan se ngrehina e Republikës sonë është e kalbur dhe që të ndërtojmë...
SiteLock