Home Tags Reportazhi per mafien shqiptare

Tag: reportazhi per mafien shqiptare

VD / Dokumentari spanjoll: 30 vite fshehje në malet e Shqipërisë...

David Beriain, një gazetar dhe regjisor spanjoll i njohur për udhëtimet nëpër botë dhe eksplorimin e të gjitha llojeve të ngjarjeve të paligjshme në...
SiteLock