Home Tags Renie flokesh

Tag: renie flokesh

Disa sugjerime të thjeshta se si të evitoni rënien e flokëve

Rënia e flokëve sidomos në stinën e vjeshtës. Për të parandaluar rënien e flokëve, ajo që duhet të bëni fillimisht është të përdorni produkte...

A është rënia e flokëve normale?

Rënia e flokëve është normale për sa kohë nuk bien në sasi dhe shpesh. Në fakt, 40% e femrave pas moshës 40 vjeçare, përjetojnë...

Po kaloni një situatë të vështirë?/ Zbulohet arsyeja pse ju bien...

Sezoni i vjeshtës dhe fillimi i dimrit, njihet tashmë si një periudhe stresuese ku shumë njerëz fillojnë të ndiejnë ndryshime në trup, fytyrë apo...
SiteLock